KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9379562
nr 937 9562
Dénes Perger
(1934-2015), Sverige
Akvarell, Dénes Perger (f. 1934), Tyska brinken, signerad, -84, 33x23
Utrop:
300 kr
Såld:
700 kr
måndag 26 januari 2015
kl 18:19:58
100 kr
200 kr
600 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
6
26 jan
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv
Dénes Perger
Läs mer om Dénes Perger